Oferta dla firm – Wynajem aut Warszawa

OFERTA DLA FIRM

Zdobądź licencje Partnera wypożyczalni samochodów Go Rental Cars i rozpocznij z nami współpracę

Jeżeli jesteś osobą przedsiębiorczą i poszukujesz pomysłu na biznes i chcesz rozwinąć „coś swojego”, ale bez obciążania się stałymi kosztami i wielką odpowiedzialnością, a równocześnie interesuję Cię motoryzacja i chciałeś prowadzić swoją wypożyczalnię samochodów to mamy dla Ciebie przygotowaną możliwość współpracy umożliwiającą Ci budowanie swojej firmy opartej o naszą flotę samochodów, naszą markę oraz pełne wsparcie administracyjno - marketingowe. Z Twojej strony może okazać się, że nie potrzebujesz kapitału na start lub jest on stosunkowo niewielki. O więcej szczegółów zapytaj wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy na maila kontakt@gorentalcars.pl.

WSPÓŁPRACA Z KIEROWCAMI/TAKSÓWKARZAMI

Zachęcamy do współpracy z naszą wypożyczalnią Go Rental Cars osoby rozpoczynające pracę w branży przewozowej-taksówkarskiej, których w początkowym okresie nie interesuje zakup samochodu, lecz jego wynajem. Mamy możliwość negocjacji cen wynajmu naszych samochodów na okres długo i średnioterminowy. Przewidujemy rabaty – nawet do 30% dla poszczególnych samochodów ! Ta oferta jest skierowana w szczególności do osób stawiających pierwsze kroki w tej branży, chcących przetestować swoje umiejętności, a naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi oraz swobody w regulowania terminu wynajmu.

ZAPEWNIAMY SERWIS W DELEGACJACH I IMPREZACH OKOLICZNOŚCIOWYCH

Specjalizujemy się również w przewozach na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe typu wesela, wieczory panieńsko-kawalerskie, urodziny, delegacje, gdzie z naszej strony jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy samochody wraz z profesjonalnym kierowcą. Zapraszamy do negocjacji cen. Jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami, bądź osobami prywatnymi.

Z nami każdy zwyczajny wyjazd czy delegacje mogą stać się niezwykłe, gdyż dzięki nam będą odbywać się na najwyższym poziomie. Stale-razem z naszymi klientami podnosimy jakość świadczonych przez nas usług. W naszym asortymencie znajdują się także samochody tak ekskluzywne jak Mercedes GL, Range Rover, bądź Jaguar XJ, które z pewnością dodają prestiżu każdej podróży.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje biznesowe i gorąco zapraszamy do współpracy.

wypozyczalnia@gorentalcars.pl

Wynajem aut Warszawa, Kraków, Chorzów, Rzeszów