WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY

WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

Dołącz do nas na Facebook'u

O GO Rental Cars
KIM JESTEŚMY?

Wypożyczalnia samochodów

Wybierasz się w służbową podróż i potrzebujesz firmy oferującej tani wynajem auta? Planujesz rodzinne wakacje, które wymagają wypożyczenia samochodu? A może zakładasz własny biznes i szukasz alternatywy dla leasingu? Jeśli tak – dobrze trafiłeś! Istniejemy po to, aby spełniać Twoje motoryzacyjne oczekiwania. Umożliwimy Ci dostęp do pojazdu, dokładnie takiego, jaki potrzebujesz. Indywidualnie dopasujemy również warunki, a także okres wynajmu. Tym sposobem z naszych usług skorzystało już wielu kierowców z Chorzowa, Krakowa, Rzeszowa, Wrocławia, Zielonej Góry czy Warszawy.

GO Rental Carswynajem auta na Twoich warunkach

Jako profesjonaliści w swojej branży oferujemy tanie wypożyczenie samochodu zarówno na kilka dni, jak i kilkanaście miesięcy. Opcję krótkoterminowego wynajmu przygotowaliśmy z myślą o turystach bądź przedsiębiorcach przebywających w danej lokalizacji nie dłużej niż miesiąc. Propozycję średnio- i długoterminowego wypożyczenia kierujemy natomiast do firm szukających pojazdów do swojej floty. Kupujemy samochody wskazane przez Klientów. Umożliwiamy pozyskanie auta z jednego z naszych oddziałów rozlokowanych na terenie całej Polski. Zapraszamy m.in. do Chorzowa, Krakowa, Rzeszowa, Poznania, Lublina, Koszalina czy Warszawy.

Bezpieczna wypożyczalnia samochodów – GO Rental Cars zaprasza!

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór aut. Nasze samochody są sprawdzone, bezpieczne oraz komfortowe. Ich zaletę stanowi również niewielki przebieg. Proponujemy tanie wypożyczenie zarówno samochodów osobowych (także tych klasy premium), busów 9-osobowych, jak i samochodów dostawczych. Dostępne samochody są w różnych wersjach silnikowych: benzyna, diesel czy LPG. Tym sposobem dysponujemy m.in. Skodą Fabią, Toyotą Yaris czy Fordem Transitem. Z ich wynajmu skorzystało już wielu kierowców m.in. z Warszawy, Rzeszowa, Krakowa, Olsztyna, Lublina czy Chorzowa. Zapraszamy do kontaktu!

Nowy model w naszej flocie - Kia..

Do naszje floty GO Rental Cars dołączył nowy model, Kia Xceed. Jest on dostępny zarówno w oferc...

Wynajem samochodów i busów..

Go Rentals - wynajem samochodów. Dajemy Ci możliwość wynajmu samochodów osobowych i busów w Kr...

Yanosik dostępny w Czechach i n..

Bardzo popularna wśród polskich kierowców aplikacja zwiększa swój zasięg. Oprócz Polski będz...