WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY


WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY - staje się coraz popularniejszą formą pozyskiwania nowych aut zarówno przez firmy jak i osoby indywidualne. Tempo rozwoju tej formy wynajmu powoduje że ta opcja staje się dużym konkurentem dla leasingu i zaczyna wysuwać się na pozycję lidera form finansowania nowych aut.

Korzyści z takiego rozwiązania są duże - po pierwsze przedsiębiorca ma prawo do zaliczenia rat do kosztów uzyskania przychodu. Po drugie, pod względem logistycznym nie musi martwić się o serwisowanie czy usuwanie szkód na pojazdach. Co więcej, właściciel firmy nie zostanie zaskoczony kosztami utrzymania samochodu - dzięki temu, iż opłacane są w formie comiesięcznych rat regulowanych umową, stają się bardziej przewidywalne. Przy takim rozwiązaniu nie zmienia się również zdolność kredytowa przedsiębiorcy.
Nieopisaną zaletą wynajmu długoterminowego jest fakt, iż w przypadku awarii samochodu przedsiębiorca otrzymuje pojazd zastępczy. Pozwala to na zachowanie płynności funkcjonowania firmy, ponieważ właściciel nie musi rezygnować z czynności, do których potrzebny jest mu samochód.

W przeciwieństwie do leasingu, przy wynajmie długoterminowym przedsiębiorca może, ale nie musi dokonywać opłaty wstępnej. Oznacza to, iż aby skorzystać z oferty nie musi on posiadać żadnego wkładu własnego.

oferta wynajmu samochodów

WYNAJEM DŁUGOTERMINOW TO MIĘDZY INNYMI:

  • Stała miesięczna rata przez cały okres najmu
  • Nie obciążanie zdolności kredytowej
  • Zapewnione auto zastępcze w razie awarii
  • Zachowanie płynności finansowej
  • Pełne ubezpieczenie AC i OC
  • Całodobowa pomoc w razie awarii
  • Kompleksowa likwidacja szkód

Wypożyczalnia samochodów GO Rental Cars oferuje w wynajmie długoterminowym dowolny wybrany przez Państwa fabrycznie nowy samochód.

Dla przykładu samochód klasy średniej, jak Ford Mondeo, czy Opel Insignia możemy zaproponować Państwu w cenie już od 2200zł netto miesięcznie! Jest to całkowity koszt (oprócz paliwa), jaki będą Państwo ponosili w związku z utrzymaniem samochodu i zawiera już w sobie zarówno opłaty związane z serwisowaniem samochodu, przeglądami, ewentualnymi naprawami, jak również wszelkie opłaty związane ze sprawami administracyjnymi, jak pełne ubezpieczenie OC+AC+Ass+NW, koszty przeglądów okresowych itp. Ponadto obsługa floty nie zajmuje czasu ani Państwu, ani pracownikom Waszej firmy, a w razie awarii lub kolizji mają Państwo zagwarantowany samochód zastępczy na cały okres naprawy, bez limitu kilometrów!

Po zakończeniu umowy mogą Państwo wykupić auto lub podpisać nową umowę na zupełnie nowe auto na preferencyjnych warunkach!

Szczegółowe wyliczenia dla konkretnych modeli samochodów zawsze chętnie przygotujemy dla Państwa po zapytaniu mailowym lub telefonicznym 662-135-975. Chętnie też doradzimy w wyborze konkretnego samochodu. Nie jesteśmy związani z żadną konkretną marką, dlatego nasza opinia będzie dużo bardziej obiektywna niż w przypadku dealerów samochodowych.

Zapraszamy do naszych oddziałów: Katowice, Warszawa, Chorzów, Rzeszów i Kraków