Post Detail

Wynajem Samochodów i Busów

Go Rental Cars – wynajem samochodów. Dajemy Ci możliwość wynajmu samochodów osobowych i busów w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Rzeszowie i Katowicach. Ponadto oferujemy bezpłatny wynajem samochodów zastępczych finansowany z OC sprawcy kolizji. W okolicach Krakowa i Katowic samochody dostarczamy pod dowolny wskazany przez klienta adres, co sprawia, że możemy je również dostarczyć na lotniska w Balicach i Pyrzowicach.

Nowoczesna flota i minimum formalności.

Znamy potrzeby naszych klientów, nasza flota jest właśnie do tych potrzeb dostosowana. Oferujemy pojazdy:

Daje to możliwość skorzystania z takich samochodów jak Ford Focus, Opel Corsa, Skoda Rapid i wielu innych. Wynajmujemy ponadto busy, które zapewniają komfortową podróż nawet dziewięciu osobom i wciąż pozostaje sporo miejsca na bagaż.

Wiemy, jak ważny jest Wasz czas, dlatego ograniczamy formalności do minimum – wystarczy skorzystać z dostępnego na naszej stronie formularza, wybrać interesujący model, miejsce odbioru i zwrotu oraz podać dane konieczne do sporządzenia umowy. Od naszych klientów wymagamy depozytu, którego wysokość zależy od wybranego modelu samochodu, przed przekazaniem kluczyków będziemy też chcieli mieć wgląd w Wasze prawo jazdy oraz jakiś inny dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport).

Oferta na miarę

Nasza wypożyczalnia samochodów każdego klienta i każde zapytanie o wynajem traktuje indywidualnie. Staramy się zawsze tak przygotować ofertę, aby klient z niej skorzystał, a później chciał do nas wrócić. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak też z firmami. Każdy klient ma inne oczekiwania, potrzeby i do innych celów wykorzystuje nasze samochody. Za każdym razem staramy się wyjść naprzeciw tym potrzebom, dlatego oferujemy wynajem krótko i długoterminowy, tak samochodów osobowych, jak też aut dostawczych i 9-cio osobowych busów.

Możliwe jest również wynajęcie samochodu w celu odbycia podróży zagranicznej. Muszą Państwo jedynie zgłosić ten fakt przed rozpoczęciem wynajmu.

Mają Państwo jeszcze jakieś pytania?

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i przygotować dla Państwa ofertę najlepszą na rynku.

logo

You may also like